Aquapark

 Jeżeli morze to za mało, polecamy korzystanie z Centrum Sportowo - Rekreacyjnego Helios, które znajduje się niecałe 300 m. od naszego Ośrodka i wyposażone jest zarówno w aquapark ze zjeżdżalniami, basenami krytymi, odkrytymi, a także w kręgielnię, korty tenisowe i siłownię – czynne cały rok.

Park linowy

Osoby lubiące wyzwania zachęcamy do spróbowania swoich sił w nowym, położonym nieopodal (ok. 50 metrów) parku linowym, który udostępnia 5 tras o zróżnicowanym stopniu trudności i łącznej długości wynoszącej ok. 700 metrów.

Trasy rowerowe

Wielbicieli wycieczek rowerowych z radością zawiadamiamy, ze istnieją bardzo dobre połączenia trasami rowerowymi wzdłuż linii brzegowej z Kołobrzegiem (ok. 10 km.) i okolicznymi miejscowościami, a w Ustroniu Morskim działa kilka wypożyczalni rowerów, kładów i skuterów.

Latarnie

Zainteresowanym historią i budowlami marinistycznymi polecamy udanie się szlakiem latarni morskich – 2 najbliższe, a przy okazji jedne z najciekawszych na polskim wybrzeżu, znajdują się w Kołobrzegu i Gąskach, w zasięgu kilkunastu kilometrów.

Wesołe miasteczko i Western City

W miejscowości można zabawić się w wesołym miasteczku jak i poczuć się jak na dzikim zachodzie w lokalnym Western City.

Ogrody tematyczne

Miłośników przyrody i pięknych roślin zachęcamy do odwiedzenia ogrodów tematycznych Hortulus w Dobrzycy gdzie łącznie zgromadzonych jest ponad 6 tyś. gatunków roślin, w tym odmiany egzotyczne i  unikalne. Zwiedzenie ogrodów, poza oczywistym kontaktem z przyrodą, dostarcza niezwykłych doznań natury estetycznej i duchowej.